Wpisy z tagiem: WARSZTATY DECOUPAGE WARSZAWA

czwartek, 20 września 2018

prawdziwy decoupage

Zapraszamy do pierwszej w Polsce Szkoły Decoupage™ na poziomie MASTERCLASS, stosującej profesjonalny i klasyczny decoupage. Jeżeli chcesz wykonywać naprawdę niepowtarzalne dekoracje i perfekcyjnie nauczyć się znanego od XIII wieku prawdziwego kolażu i decoupage kompletnie od A do Z, myślisz o profesjonalnym dekorowaniu przedmiotów, to jest to informacja dla Ciebie.
Uwaga! Nie trzeba w ogóle znać się na technice decoupage, aby rozpocząć naukę w Szkole. Możesz zacząć od zaraz!

szkola decoupage

 

Są dwa tryby zaliczenia każdego etapu: stacjonarny oraz roczny - weekendowy. Program obu kursów jest taki sam, należy wybrać, który mi bardziej odpowiada i można się przepisać w trakcie na drugi tryb.
1. Na tryb stacjonarny: w skład jednego etapu wchodzą dwa sześciodniowe zjazdy.
2. Na tryb weekendowy: w skład jednego etapu wchodzi 6 dwudniowych - sobotnio-niedzielnych zjazdów, nie ma przerwy kilkumiesięcznej pomiędzy etapami, a uczniowie w trakcie zjazdów prezentują swoje prace domowe wcześniej zadane.

W skład całego szkolenia "Szkoły Decoupage" wchodzi minimum 220 godzin lekcyjnych podzielonych na dwa etapy po 110 godzin lekcyjnych.
prace uczniów z jednego etapu szkoly decoupage
I Etap - Wstęp do Techniki Decoupage (55 godz.lek.), Techniki Zawansowane Decoupage (55 godz.lek.) razem 110 godz. lek.
II Etap - Techniki Mieszane, (55 godz.lek.), Collage i Inspiracje (55 godz.lek.) razem 110 godz.lek.
_____________________________________________
INWESTYCJA:
Za jeden etap: wpłata od razu za całość zjazdy stacjonarny i weekendowy: 3400 zł

3600 zł - wpłata za każdy zjazd z osobna: czyli:
a. Tryb Stacjonarny: 2x1800zł
b. Tryb Weekendowy: 2x1800zł

Tryb weekendowy ma możliwość każdej wpłaty za weekend: 630 zł

(Tryb Indywidualny MASTERCLASS :każdy ETAP110godz. - 5000zł )

Wpłata zadatku: 800 zł

Podliczając jest to: 33 zł za godz. wraz z materiałami i narzędziami do pracy. Gotowe przedmioty stają się własnością uczestników kursu, a przez cały kurs wykonujemy około 45 różnych przedmiotów.
Zanim powiesz, że to drogo, pomyśl ile kosztują np. korepetycje z matematyki, czy angielskiego w przypadku, gdy nauczyciel potrzebuje do pracy tylko zeszytu i długopisu.

W przypadku problemów z przerobieniem danego ćwiczenia, każdy absolwent Szkoły Decoupage po ukończeniu odpowiedniego etapu Szkoły ma prawo powtórzyć kurs/warsztat z przerobionego już zakresu, jedynie cenie kosztów 130 zł

Każdy uczeń Szkoły Decoupage, w trakcie roku szkolnego ma prawo do darmowego 1 Masterclass (trwającego do 3 godzin) raz w miesiącu.
_____________________________________________
W skład kwoty wchodzi:

1.koszt zajęć zawierający wszystkie przedmioty, materiały, narzędzia i preparaty wykorzystane w trakcie zajęć. Wszystkie prace wykonane w Szkole stanowią własność ucznia.
2.koszt materiałów instruktażowych (skrypt)
3.koszt egzaminu i dyplomu.
4.koszt gorących napojów oraz słodki poczęstunek
5.koszt jednego 3 godzinnego Masterclass raz w miesiącu.

W skład ceny nie wchodzi koszt dojazdu oraz noclegów.
Dla osób spoza Warszawy na prośbę podaję namiary na niedrogi hotel umiejscowiony niedaleko miejsca zajęć- www.zajazdross.pl
_____________________________________________

pracownia decoupage

TERMINARZ
"Szkoła Decoupage™" TERMIN stacjonarny 24 dniowy
WARIANT 1

TERMIN stacjonarny I ETAP - 110 godz lek: 2xpo6dni:
1Zjazd:25.10-30.10.18
2Zjazd:29.11-04.12.18

TERMIN stacjonarny II ETAP końcowy - 110 godz lek: 2xpo6dni:
3Zjazd:19.01-24.01.19
4Zjazd:29.03-03.04.19


ROCZNA Szkoła Decoupage™ TERMIN weekendowy 12 dniowy
WARIANT 2
TERMIN weekendowy I ETAP 110 godz lek.: 6xpo2dni:
Zjazd I 06-07.10.18,
Zjazd II 27-28.10.18,
Zjazd III 03-04.11.18,
Zjazd IV 01-02.12.18,
Zjazd V 12-13.01.19,
Zjazd VI 09-10.02.19

TERMIN weekendowy II ETAP końcowy 110 godz lek.: 6xpo2dni:
Zjazd VII 09-10.03.19,
Zjazd VIII 13-14.04.19,
Zjazd IX 11-12.05.19,
Zjazd X 08-09.06.19,
Zjazd XI 06-07.07.19,(lub wrzesień 2019)
Zjazd XII 24-25.08.19(lub październik 2019)

Jeżeli masz pracę nieregularną, to do Szkoły Decoupage można także zgłosić się w trybie indywidualnym. Ustalimy wtedy twój indywidualny tryb uczęszczania na zajęcia do pracowni.

Na zajęcia można się zapisać najlepiej tel. 508 26 26 32 lub mailem pracownia@pasjadecoupage.pl

kursy decoupage
_____________________________________________
REZERWACJA MIEJSCA

Zgłoszenia na każdy etap szkoły można składać telefonicznie: tel. 508 26 26 32. Warunkiem wpisania na listę chętnych oraz rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku 800 zł. Pozostałą resztę wpłaca się podczas pierwszego dnia zajęć, lub jak w trybie weekendowym wybierając opcję w ratach. (Oczywiście można wpłacić więcej lub całość bezpośrednio na konto)
_____________________________________________

Wiele szczegółów znajduje się na stronie: http://pasjadecoupage.pl/index.php?gallery=images/_SZKOLA_DECOUPAGE

Masz pytania - zadzwoń: 508 26 26 32






| < Listopad 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Zapisz się do Szkoły Shabby Chic


napisz do mnie

Uwaga sklepy! Tu jest miejsce na Twoją reklamę!



Większość zdjęć tu wklejana nie jest mojego autorstwa, dlatego jeżeli jesteś osobą, która nie wyraża zgody na publikację swoich zdjęć na tym blogu, masz prawo żądać, abym je skasowała /lub zamiast usunięcia wstawiła linka promującego Twoją stronę/, co niezwłocznie uczynię. W tym celu proszę o kontakt via e-mail: shabby_chic@gazeta.pl.

Proszę jednak zważyć na fakt, że wstawiając nie moje zdjęcia nie jest moim zamiarem skrzywdzenie kogokolwiek, a jedynie chęć inspiracji, zachwytu nad pięknem wnętrz i zdjęć.


Przyłącz się na PINTEREST