o blogu

Bloga tego prowadzę z czystej inspiracji i marzeń o pięknych romantycznych wnętrzach. Parę lat temu zachwyciłam się trendem we wnętrzach nazywanym po angielsku "shabby chic". Trend ten jak widzę, spacerując po różnych blogach ma obecnie w naszym kraju swój rozkwit, co bardzo mi się podoba.

Bardzo lubię wnętrza stylizowane na stare, romantyczne i sentymentalne. Lubię także elementy rustykalne, choć nie w przeważającej większości.

Postaram się trochę napisać o shabby chicu, choć w większość będzie to fotoblog, który będzie opowiadał lepiej niż moje słowa.

Bloga tego postanowiłam prowadzić także z tęsknoty do własnego domu w tym stylu. Na razie bowiem nie mogę sobie na niego pozwolić. Ktoś kiedyś powiedział, że aby marzenia się zrealizowały, trzeba w nich trwać, podsycać  je i pielęgnować.

Dlatego wierzę, że ten blog pomoże mi zrealizować własne marzenia o pięknym, ciepłym domu w stylu, który zaprezentuję na różnych fotografiach.

Większość zdjęć tu wklejana nie jest mojego autorstwa, dlatego jeżeli jesteś osobą, która nie wyraża zgody na publikację swoich zdjęć na tym blogu, masz prawo żądać, abym je skasowała /lub zamiast usunięcia wstawiła linka promującego Twoją stronę/, co niezwłocznie uczynię. W tym celu proszę o kontakt via e-mail: shabby_chic@gazeta.pl.

Proszę jednak zważyć na fakt, że wstawiając nie moje zdjęcia nie jest moim zamiarem skrzywdzenie kogokolwiek, a jedynie chęć inspiracji, zachwytu nad pięknem wnętrz i zdjęć.

Większości zdjęć, które tu przedstawiam nie znam autora, często są kopiowane już przez użytkowników z innych serwisów wnętrzarskich np. deccoria.pl, pokazujących różne wnętrza, więc jeżeli znajdziesz tu swoje zdjęcia i Ci się to nie podoba, to napisz maila z prośbą o ich skasowanie, co niezwłocznie uczynię. Nie będę jednak wchodzić w żadną polemikę na ten temat.

pozdrawiam

shabby_chic


Zapisz się do Szkoły Shabby Chic


napisz do mnie

Uwaga sklepy! Tu jest miejsce na Twoją reklamę!Większość zdjęć tu wklejana nie jest mojego autorstwa, dlatego jeżeli jesteś osobą, która nie wyraża zgody na publikację swoich zdjęć na tym blogu, masz prawo żądać, abym je skasowała /lub zamiast usunięcia wstawiła linka promującego Twoją stronę/, co niezwłocznie uczynię. W tym celu proszę o kontakt via e-mail: shabby_chic@gazeta.pl.

Proszę jednak zważyć na fakt, że wstawiając nie moje zdjęcia nie jest moim zamiarem skrzywdzenie kogokolwiek, a jedynie chęć inspiracji, zachwytu nad pięknem wnętrz i zdjęć.


Przyłącz się na PINTEREST