Szkoła Shabby Chic

czwartek, 20 września 2018

prawdziwy decoupage

Zapraszamy do pierwszej w Polsce Szkoły Decoupage™ na poziomie MASTERCLASS, stosującej profesjonalny i klasyczny decoupage. Jeżeli chcesz wykonywać naprawdę niepowtarzalne dekoracje i perfekcyjnie nauczyć się znanego od XIII wieku prawdziwego kolażu i decoupage kompletnie od A do Z, myślisz o profesjonalnym dekorowaniu przedmiotów, to jest to informacja dla Ciebie.
Uwaga! Nie trzeba w ogóle znać się na technice decoupage, aby rozpocząć naukę w Szkole. Możesz zacząć od zaraz!

szkola decoupage

 

Są dwa tryby zaliczenia każdego etapu: stacjonarny oraz roczny - weekendowy. Program obu kursów jest taki sam, należy wybrać, który mi bardziej odpowiada i można się przepisać w trakcie na drugi tryb.
1. Na tryb stacjonarny: w skład jednego etapu wchodzą dwa sześciodniowe zjazdy.
2. Na tryb weekendowy: w skład jednego etapu wchodzi 6 dwudniowych - sobotnio-niedzielnych zjazdów, nie ma przerwy kilkumiesięcznej pomiędzy etapami, a uczniowie w trakcie zjazdów prezentują swoje prace domowe wcześniej zadane.

W skład całego szkolenia "Szkoły Decoupage" wchodzi minimum 220 godzin lekcyjnych podzielonych na dwa etapy po 110 godzin lekcyjnych.
prace uczniów z jednego etapu szkoly decoupage
I Etap - Wstęp do Techniki Decoupage (55 godz.lek.), Techniki Zawansowane Decoupage (55 godz.lek.) razem 110 godz. lek.
II Etap - Techniki Mieszane, (55 godz.lek.), Collage i Inspiracje (55 godz.lek.) razem 110 godz.lek.
_____________________________________________
INWESTYCJA:
Za jeden etap: wpłata od razu za całość zjazdy stacjonarny i weekendowy: 3400 zł

3600 zł - wpłata za każdy zjazd z osobna: czyli:
a. Tryb Stacjonarny: 2x1800zł
b. Tryb Weekendowy: 2x1800zł

Tryb weekendowy ma możliwość każdej wpłaty za weekend: 630 zł

(Tryb Indywidualny MASTERCLASS :każdy ETAP110godz. - 5000zł )

Wpłata zadatku: 800 zł

Podliczając jest to: 33 zł za godz. wraz z materiałami i narzędziami do pracy. Gotowe przedmioty stają się własnością uczestników kursu, a przez cały kurs wykonujemy około 45 różnych przedmiotów.
Zanim powiesz, że to drogo, pomyśl ile kosztują np. korepetycje z matematyki, czy angielskiego w przypadku, gdy nauczyciel potrzebuje do pracy tylko zeszytu i długopisu.

W przypadku problemów z przerobieniem danego ćwiczenia, każdy absolwent Szkoły Decoupage po ukończeniu odpowiedniego etapu Szkoły ma prawo powtórzyć kurs/warsztat z przerobionego już zakresu, jedynie cenie kosztów 130 zł

Każdy uczeń Szkoły Decoupage, w trakcie roku szkolnego ma prawo do darmowego 1 Masterclass (trwającego do 3 godzin) raz w miesiącu.
_____________________________________________
W skład kwoty wchodzi:

1.koszt zajęć zawierający wszystkie przedmioty, materiały, narzędzia i preparaty wykorzystane w trakcie zajęć. Wszystkie prace wykonane w Szkole stanowią własność ucznia.
2.koszt materiałów instruktażowych (skrypt)
3.koszt egzaminu i dyplomu.
4.koszt gorących napojów oraz słodki poczęstunek
5.koszt jednego 3 godzinnego Masterclass raz w miesiącu.

W skład ceny nie wchodzi koszt dojazdu oraz noclegów.
Dla osób spoza Warszawy na prośbę podaję namiary na niedrogi hotel umiejscowiony niedaleko miejsca zajęć- www.zajazdross.pl
_____________________________________________

pracownia decoupage

TERMINARZ
"Szkoła Decoupage™" TERMIN stacjonarny 24 dniowy
WARIANT 1

TERMIN stacjonarny I ETAP - 110 godz lek: 2xpo6dni:
1Zjazd:25.10-30.10.18
2Zjazd:29.11-04.12.18

TERMIN stacjonarny II ETAP końcowy - 110 godz lek: 2xpo6dni:
3Zjazd:19.01-24.01.19
4Zjazd:29.03-03.04.19


ROCZNA Szkoła Decoupage™ TERMIN weekendowy 12 dniowy
WARIANT 2
TERMIN weekendowy I ETAP 110 godz lek.: 6xpo2dni:
Zjazd I 06-07.10.18,
Zjazd II 27-28.10.18,
Zjazd III 03-04.11.18,
Zjazd IV 01-02.12.18,
Zjazd V 12-13.01.19,
Zjazd VI 09-10.02.19

TERMIN weekendowy II ETAP końcowy 110 godz lek.: 6xpo2dni:
Zjazd VII 09-10.03.19,
Zjazd VIII 13-14.04.19,
Zjazd IX 11-12.05.19,
Zjazd X 08-09.06.19,
Zjazd XI 06-07.07.19,(lub wrzesień 2019)
Zjazd XII 24-25.08.19(lub październik 2019)

Jeżeli masz pracę nieregularną, to do Szkoły Decoupage można także zgłosić się w trybie indywidualnym. Ustalimy wtedy twój indywidualny tryb uczęszczania na zajęcia do pracowni.

Na zajęcia można się zapisać najlepiej tel. 508 26 26 32 lub mailem pracownia@pasjadecoupage.pl

kursy decoupage
_____________________________________________
REZERWACJA MIEJSCA

Zgłoszenia na każdy etap szkoły można składać telefonicznie: tel. 508 26 26 32. Warunkiem wpisania na listę chętnych oraz rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku 800 zł. Pozostałą resztę wpłaca się podczas pierwszego dnia zajęć, lub jak w trybie weekendowym wybierając opcję w ratach. (Oczywiście można wpłacić więcej lub całość bezpośrednio na konto)
_____________________________________________

Wiele szczegółów znajduje się na stronie: http://pasjadecoupage.pl/index.php?gallery=images/_SZKOLA_DECOUPAGE

Masz pytania - zadzwoń: 508 26 26 32






wtorek, 11 września 2018
Zajmujesz się dekoracją wnętrz, odnawianiem mebli, prowadzisz warsztat stolarski albo samodzielnie chcesz zająć się niepowtarzalną dekoracją swojego domu/mieszkania w ekskluzywnym stylu vintage/shabby chic/cotttage/ la brocante/la provence/- może Cię to zainteresować.
Szkoła Shabby Chic™– Malowanie i Postarzanie Dekoracyjne oraz Stylizacja Mebli i Przedmiotów”
postarzanie malowanie mebli 
"Szkoła Shabby Chic™" jest dla osób, które chciałyby nauczyć się KOMPLEKSOWO różnych technik postarzania i dekorowania  mebli (czyli dużych powierzchni) oraz malowania różnych efektów na różnych przedmiotach użytkowych. 
Możesz nauczyć się jak bielić i postarzać oraz dekorować nie tylko meble, ale i jak wykonać imitację z efektem kamienia, czy efektem marmuru na świecznikach , czy imitację metalu na paterze, efekt starych wżerów metalowych i imitacji masy perłowej. Nauczysz się aż 3 technik transferowania papieru, ale także jak zrobić efekt zardzewiałego żelaza na plastikowej donicy, czy efekt spękanej porcelany na butli. Trwające aż 12 dni zajęcia mają mnóstwo praktycznej wiedzy, bowiem zajęcia są prowadzone techniką warsztatową, zatem każdy z uczestników samodzielnie wykonuje dekorację zgodnie ze wskazówkami trenera. Poniżej i powyżej zdjęcia ze Szkoły Shabby Chic - Stary Szyk!
Szkoła Shabby Chic
UWAGA NOWE TERMINY na jesień 2018 - Dwa Tryby Nauczania - sprawdź poniżej!
Wszystkie kursy z zakresu SZKOŁY SHABBY CHIC™ nie wymagają
znajomości jakiegokolwiek kursu decoupage. Wtedy każdy, nawet osoba z ulicy może zapisać się na taki warsztat.

Jak malować farbami kredowymi



Uwaga! Nie trzeba znać się na technikach postarzania mebli, aby rozpocząć naukę w Szkole Shabby Chic. Nie jest to kurs renowacji mebli, a kurs artystycznego ich malowania, dekorowania i postarzania. Dodatkowo zaletą kursu jest nauka malowania różnych imitacji powierzchni, jak imitajca drewna, marmuru czy metalu.

 
malowanie mebli farby kredowe

Ogłaszamy nabór do całościowego Kursu Stylizacji, Malowania i Postarzania Mebli i Przedmiotów "SZKOŁA SHABBY CHIC™" z certyfikatem 110 godzin lek.

Warsztaty składają się z 12 jednodniowych zajęć ujętych w bloki - zjazdy

TERMIN stacjonarny Tryb 3 zjazdy po 4 dni:
Zjazd I  - 21-24.09.2018
Zjazd II  -12-15.10.2018
Zjazd III -16-19.11.2018
TERMIN weekendowy, 6 zjazdów po dwa dni weekendowe:
Zjazd I -22-23.09.2018
Zjazd II -13-14.10.2018
Zjazd III -17-18.11.2018
Zjazd IV-15-16.12.2018
Zjazd V -05-06.01.2019
Zjazd VI -02-06.02.2019
Jeżeli któryś z terminów ci nie odpowiada, możesz do nas dołączyć w październiku, a zajęcia wcześniejsze, np. z września odbędziesz w późniejszym czasie z inną grupą.




INWESTYCJA, czyli ile to kosztuje:

Całość szkolenia, czyli przy zapłacie za całość to

Inwestycja Brutto 4500 zł za całość kursu
Absolwenci 4 Etapów Szkoły Decoupage - 4000 zł
Absolwenci 2 Etapów Szkoły Decoupage - 4200 zł

(obowiązkowy zadatek do wpisania na listę chętnych 1500 zł
w trybie weekendowym można wpłacać po 780 zł za weekend, natomiast reszta zadatku zostanie odjęta przy ostatniej racie )

jak zrobić shabby chic

Zgłoszenia tel. 508 26 26 32
 

(W przeliczeniu na godzinę,  jest to 40zł  wraz z wszystkimi przedmiotami do dekoracji, materiałami, preparatami  i narzędziami do pracy. Ponadto gotowe przedmioty stają się własnością uczestników kursu. Do zajęć są wliczane także gorące napoje oraz słodki poczęstunek. )

Godziny Zajęć: 10.00-17.00 (chyba, że grupa ustali inaczej)


Nauka jest ekskluzywna, grupy są nieliczne:
Jednorazowa grupa osób uczęszczających na zajęcia
to min. 2 max 6

REZERWACJA MIEJSCA

Zgłoszenia do szkoły można składać telefonicznie: tel. 508 26 26 32 Warunkiem wpisania na listę chętnych oraz rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku 1500 zł na konto. Pozostałą resztę wpłaca się podczas pierwszego dnia zajęć, lub jak w trybie weekendowym wybierając opcję w ratach. (Oczywiście można wpłacić więcej lub całość bezpośrednio na konto).
Nr konta jest poniżej: W tytule proszę wpisać: Szkoła Shabby Chic.
80 1140 2004 0000 3702 3886 1080
Adres do konta: Art Szkoła Asket
ul. Leśny Zakątek 4. 05-126 Stanisławów Pierwszy
Nieporęt

 

W skład ceny nie wchodzi koszt dojazdu oraz noclegów. Dla osób spoza Warszawy na prośbę podaję namiary na niedrogi hotel umiejscowiony niedaleko miejsca zajęć: www.zajazdross.pl


Tematyka kursu "Szkoła Shabby Chic"(nie w kolejności zajęć)
Różne sposoby bielenia mebli i przedmiotów
    Shabby chic i wielokolorowe przecierki
    Malowanie różnych efektów drewna na niedrewnianej powierzchni
    Efekt starej brzozy
    Techniki pracy z szablonami
    Praca z farbami kredowymi i konkretne techniki ich zastosowania
    Postarzania proszkowe, cukrowe
    Praca z solami patynującymi
    Praca z odlewami gipsowymi
    Praca z woskami - wykańczanie, bielenie, postarzanie
    Efekt reliefów płaskich, wklęsłych, ręcznie malowanych
    Malowanie efektu marmuru
    Różne efekty metalu, postarzanie metalu
    Efekt krakelury (rustykalne spękania) z wielokolorowym laserunkiem
    Wielokrotny shabby chic, techniki wżerów
    Techniki postarzania przy pomocy farb, patyn,wosków, antycznego gruntu
    Różne techniki złoceń z postarzaniem
    Różne techniki transferów (3 rodzaje)
    Techniki malarskie wcierania, rozcierania, rozcieńczania
    Techniki łączenia bejc z farbami
    Techniki cieniowania bejcami
    Decoupage na meblach
    Efekty kamienia
    Efekt brązu
       Efekt spękanej porcelany
       Efekt mokrego szkła i efekt szronu
    Efekt zaśniedziałej miedzi
    Efekt zardzewiałego żelaza

komoda
Z uwagi na nieuczciwe kopiowanie moich programów i materiałów szkoleniowych, szczegółowy program zajęć, rozpisany na poszczególne dni zostanie przekazany dopiero po uiszczeniu zadatku. Z tych także powodów na na zajęciach każdy z uczniów ma prawo do wykonywania pisemnych notatek z instruktaży trenera, aby dokumentować postępy swojej pracy (nie ma papierowych materiałów instruktażowych)


Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości zadzwoń.tel:  508 26 26 32
-----------------------------------------------

Kursy są tak skonstruowane, aby w najkrótszym czasie nauczyć się jak najwięcej technik, dlatego na kursach ozdabiamy tzw. małe formy meblowe i nieduże przedmioty. Techniki stosowane na nich są tak opracowane, aby można było je zastosować do dużych przedmiotów jak szafy, stoły czy szafki.
Ponadto na kursie uczymy się malowania imitacji i zastosowania różnych efektów, które możemy zastosować także na małych przedmiotach użytkowych jak np. donice czy wazony.


W szkole shabby chic- stary szyk!


Można się zapisać także na pojedyncze jednodniowe zajęcia w cenie 360 zł. Tutaj jest terminarz: http://pasjadecoupage.pl/index.php?gallery=images/_TERMINARZ,



-----------------------------------------------
Zajęcia odbywają się w pracowni Art Szkoła Asket
ul. Leśny Zakątek 4
05-126 Stanisławów PIerwszy
Warszawa - Nieporęt
2,5 km od granicy Warszawy w kierunku Białołęka

w szkole szabi szyk



REZERWACJA MIEJSCA

Zgłoszenia do szkoły można składać telefonicznie: tel. 508 26 26 32

-----------------------------------------------

Prace ze szkoły Shabby chic







piątek, 20 lipca 2018

Z ostatniej chwili! kurs zaczyna się już w poniedziałek!

Masz wakacje od poniedziałku 23 lipca i nie wiesz co zrobić z wolnym czasem? Ostatni dzwonek, aby zapisać się na kompleksowy 12 dniowy kurs stylizacji i postarzania mebli SHABBY CHIC - STARY SZYK! 23 lipca- 4 sierpnia! Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości zadzwoń. 508 26 26 32

Jeśli podobają Ci się meble i przedmioty mocno postarzane, w stylu francuskiej prowansji, w stylu shabby chic lub vintage, a w sklepach w okolicy nie ma mebli zrobionych w tym stylu albo są zbyt drogie, to nic straconego!

Możesz nauczyć się jak malować i postarzać oraz dekorować nie tylko meble, ale i małe przedmioty jak świeczniki czy wazony. Nauczysz się nie tylko jak bielić i postarzać szafki czy stoły, ale także jak robić ciekawe efekty na różnych przedmiotach użytkowych, np. efekt zardzewiałego żelaza na plastikowej donicy, czy efekt spękanej porcelany na starej butli. Poniżej i powyżej zdjęcia ze Szkoły Shabby Chic - Stary Szyk!



SZKOŁA SHABBY CHIC - STARY SZYK™
110 godzin lekcyjnych, dwa tygodnie solidnej wiedzy i super zabawy. Szczegóły poniżej!

Uwaga! Nie trzeba znać się na technikach postarzania mebli, aby rozpocząć naukę w Szkole Shabby Chic. Nie jest to kurs renowacji mebli, a kurs artystycznego ich malowania, dekorowania i postarzania- nadajesz nowy styl swoim meblom i przedmiotom.
Jako jedyni w Polsce kształcimy warsztatowo w tak szerokim zakresie jak malowanie różnych efektów dekoracyjnych oraz postarzanie mebli na wiele sposobów.



meble malowane ręcznie„SZKOŁA SHABBY CHIC – STARY SZYK”:
UWAGA NOWY TERMIN: Całościowy kurs 12 dniowy 110 godzin z certyfikatem w okresie urlopowym od 23 lipca do 4 sierpnia br, Tylko raz w roku jest możliwość odbycia całościowego kursu, który trwa prawie dwa tygodnie!

Godziny Zajęć: 11.00-18.00
29 lipca jest dniem wolnym od zajęć.


Zobacz poniżej jak można pomalować starą kuchnię:
Inwestycja 4200 zł brutto w całości w skład której wchodzą wszystkie materiały i preparaty do udekorowania oraz przedmioty, które zabierasz ze sobą do domu. Po kursie potrzebny będzie duży bagażnik!
Uwaga!
Następne szkolenie od jesieni br. kosztować będzie 4500 zł brutto.

W przeliczeniu na godzinę lekcyjną, nie jest to dużo, bo 36 zł wraz z materiałami, którymi często są drogie duże dekoracje i narzędzia do użytkowania w trakcie kursu.
W skład kursu wchodzą także gorące napoje jak kawa i herbata oraz słodki poczęstunek.
Ponadto gotowe przedmioty stają się własnością uczestników kursu - Należy wziąć ze sobą duże torby, kartony, itd. opakowania i folie oraz kartony nie są wliczone w cenę kursu.

W szkole shabby chic- stary szyk!



Jednorazowa grupa osób uczęszczających na zajęcia to max 6 osób
Masz pytania: zadzwoń: tel. 508 26 26 32


Tematyka kursu „Szkoła Shabby Chic- Stary Szyk”(nie w kolejności zajęć- niektóre zajęcia mogę ulec małej modyfikacji)
Różne sposoby bielenia mebli i przedmiotów
Shabby chic i wielokolorowe przecierki
Malowanie różnych efektów drewna na niedrewnianej powierzchni
Efekt starej brzozy
Techniki pracy z szablonami
Praca z farbami kredowymi i konkretne techniki ich zastosowania
Postarzania proszkowe,
Praca z solami patynującymi
Praca z odlewami gipsowymi
Praca z woskami – wykańczanie, bielenie, postarzanie
Efekt reliefów płaskich, wklęsłych, ręcznie malowanych
Malowanie efektu marmuru
Różne efekty metalu, postarzanie metalu
Efekt krakelury (rustykalne spękania) z wielokolorowym laserunkiem
Wielokrotny shabby chic, techniki wżerów
Techniki postarzania przy pomocy farb, patyn,wosków
Techniki wżerów
Różne techniki złoceń z postarzaniem
Różne techniki transferów (3 rodzaje)
Techniki malarskie wcierania, rozcierania, rozcieńczania
Techniki łączenia bejc z farbami
Techniki cieniowania bejcami
Decoupage na meblach
Różne Efekty kamienia
Efekt betonu
Efekt brązu
Efekt szylkretu
Efekt spękanej porcelany
Efekt spękanej ziemi
Efekt kamiennej koronki
Efekt reliefu z masy perłowej
Efekt mokrego szkła i efekt szronu
Efekt zaśniedziałej miedzi
Efekt zardzewiałego żelaza
Jeżeli masz pracę nieregularną, to do Szkoły Shabby Chic – Stary Szyk można także zgłosić się w trybie indywidualnym. Ustalimy wtedy twój indywidualny tryb uczęszczania na zajęcia. Zadzwoń zapytać o wolne terminy i warunki. tel. 508 26 62 32


Można się zapisać także na pojedyncze jednodniowe zajęcia w cenie 360 zł. Tutaj jest terminarz: http://pasjadecoupage.pl/index.php?gallery=images/_TERMINARZ,


Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości zadzwoń. 508 26 26 32
-----------------------------------------------
Zajęcia odbywają się w pracowni Art Szkoła Asket
ul. Leśny Zakątek 4
05-126 Stanisławów PIerwszy
Warszawa - Nieporęt
2,5 km od granicy Warszawy w kierunku Białołęka

w szkole szabi szyk



vintage style - styl prowansalski


REZERWACJA MIEJSCA

Zgłoszenia do szkoły można składać telefonicznie: tel. 508 26 26 32

-----------------------------------------------

Taca ze szkoły Shabby chic - stary szyk!










wtorek, 23 stycznia 2018

Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda, bo ja ostatnio częściej jestem w mediach społecznościowych - głównie na instagramie i rzadziej facebooku.

Mój nowy instagram: https://www.instagram.com/shabbyhomeasket/

Mój stary instagram: http://www.instagram.com/magdalenaasket/



Pracuję także nad nową odsłoną bloga razem ze stroną pasjadecoupage.pl. Zatem już niedługo będę częściej pisała i udzielała się na moim nowym blogu - zaglądajcie na www.Pasjadecoupage.pl U mnie wiele nowych rzeczy powstało od zeszłego roku, i będę miała o czym pisać i pokazywać. Między innymi urządzanie wnętrz i mojego nowego domu w stylu vintage i shabby-chic.

Na początek wstawiam dwa nowe warsztaty, które odbędą się już w najbliższy weekend:

A oto one:

Pierwszy to warsztat mix-mediowy z obrazem "Antique Secrets", czyli Antyczne Sekrety!

obraz mix media

Super fajna zabawa z kolażem różnych technik w pastelowych, kolorach.Różne struktury, domalowania, cieniowania, spękania, decoupage i efekt kamiennej koronki! Gotowy obraz zabieracie do domu :) Tel. do zapisów na warsztat to: 508 26 26 32

W niedzielę28 stycznia drugi kurs to warsztat z malowaniem i postarzaniem mebli. Tutaj pójdą w ruch specjalnie preparaty do robienia wżerów, oraz techniki malowania wieloma kolorami farb wraz z postarzaniem bejcą.

shabby chic

na oba warsztaty można zapisać się telefonicznie 508 26 26 32 lub mailem asket@tlen.pl

Pozdrawiam serdecznie

Asket

kurs malowanie mebli i postarzanie



sobota, 23 września 2017

Uwaga! Nie trzeba znać się na technikach postarzania mebli, aby rozpocząć naukę w Szkole Shabby Chic. Nie jest to kurs renowacji mebli, a kurs artystycznego ich malowania, dekorowania i postarzania- nadajesz nowy styl swoim meblom i przedmiotom.



„SZKOŁA SHABBY CHIC – STARY SZYK”:
UWAGA NOWY TERMIN: Całościowy kurs 12 dniowy 112 godzin z certyfikatem już od 30 września 2017

Tryb 3×4
3 spotkania po 4 dni (w tym są weekendy)
I. 30.09-03.10
II. 21-24.10
III.11-14.11
Tryb weekendowy 2×6 – 6 weekendów
30.09-01.10
21.10-22.10
11.11-12.11
16.12-17.12
06.01-07.01 2018
27.01-28.01 2018
Inwestycja 4000 zł w całości (obowiązkowa wpłata zaliczki 400 zł)
lub 4400 zł w ratach.
(W przeliczeniu na godzinę, nie jest to dużo, bo 35,7 zł wraz z materiałami i narzędziami do pracy. Ponadto gotowe przedmioty stają się własnością uczestników kursu)
Godziny Zajęć: 11.00-18.00

Jednorazowa grupa osób uczęszczających na zajęcia to min. 2 max 6.
Zapytaj także o tryb indywidualny tel. 508 26 26 32


Tematyka kursu „Szkoła Shabby Chic- Stary Szyk”(nie w kolejności zajęć)
Różne sposoby bielenia mebli i przedmiotów
Shabby chic i wielokolorowe przecierki
Malowanie różnych efektów drewna na niedrewnianej powierzchni
Efekt starej brzozy
Techniki pracy z szablonami
Praca z farbami kredowymi i konkretne techniki ich zastosowania
Postarzania proszkowe, cukrowe
Praca z solami patynującymi
Praca z odlewami gipsowymi
Praca z woskami – wykańczanie, bielenie, postarzanie
Efekt reliefów płaskich, wklęsłych, ręcznie malowanych
Malowanie efektu marmuru
Różne efekty metalu, postarzanie metalu
Efekt krakelury (rustykalne spękania) z wielokolorowym laserunkiem
Wielokrotny shabby chic, techniki wżerów
Techniki postarzania przy pomocy farb, patyn,wosków, antycznego gruntu
Różne techniki złoceń z postarzaniem
Różne techniki transferów (3 rodzaje)
Techniki malarskie wcierania, rozcierania, rozcieńczania
Techniki łączenia bejc z farbami
Techniki cieniowania bejcami
Decoupage na meblach
Efekty kamienia
Efekt brązu
Efekt szylkretu
Efekt spękanej porcelany
Efekt reliefu z masy perłowej
Efekt mokrego szkła i efekt szronu
Efekt zaśniedziałej miedzi
Efekt zardzewiałego żelaza
Jeżeli masz pracę nieregularną, to do Szkoły Shabby Chic – Stary Szyk można także zgłosić się w trybie indywidualnym. Ustalimy wtedy twój indywidualny tryb uczęszczania na zajęcia stylizacja mebli do pracowni. – uwaga! – do końca tego roku cena trybu indywidualnego pozostaje ta sama – 4000 zł

Zobacz jak wyglądają prace jednej z absolwentek Szkoły Shabby Chic - Stary SZyk tutaj

Można się zapisać także na pojedyńcze jednodniowe zajęcia w cenie 360 zł. Tutaj jest terminarz


 

Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości zadzwoń. 508 26 26 32

-----------------------------------------------




piątek, 09 października 2015

Chciałabym przedstawić dzisiaj piękne prace absolwentki "Szkoły Shabby Chic - Stary Szyk", Małgosi Hodary-Kasprzak, która po skończonym kursie otworzyła swoją pracownię dekoracji mebli i przedmiotów pod nazwą "Fragola". Nowa pracownia na pewno dostarczy jej dużo pracy, bo talentu jej na pewno nie brakuje :) Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wielu sukcesów w dekorowaniu zarówno mebelków, jak i innych przedmiotów, oraz oczywiście wielu klieeeeeentów!!!

Małgosia ma profil na swoim facebooku, który podaję poniżej.

 meble shabby chic

w stylu shabbyPojemnika na chleb z reliefem shabbyPojemnika na chleb z reliefem shabbyszafka szabi szik

Fragment szuflady komódki shabby chicszafka szabi szikchustecznik vintage shabby chicZegar w starym stylukomódka decoupage vintagez marmurowym blatem - shabby chic vintagez marmurowym blatem - shabby chic vintageTaca stolik shabby chicTaca stolik shabby chicTaca stolik shabby chicTaca stolik shabby chicWieszak Cafe Paris Shabby Chic

Zegar vintage shabby chicZegar niebieski shabby chicZegar z różą shabby chic

fragment zegarakomoda z decoupage shabby chickomoda shabby z elementami decoupage różpięKna komoda shabby chicDo Fragoli można zajrzeć na profil Facebookowy tutaj

A o Szkole Shabby Chic, do której chodziła Małgosia jest tutaj

poniedziałek, 28 września 2015

Jeśli podobają Ci się meble i przedmioty mocno postarzane, w stylu francuskiej prowansji, w stylu shabby chic lub vintage, a w sklepach w okolicy nie ma mebli zrobionych w tym stylu albo są zbyt drogie, to nic straconego!

 w szkole szabi szyk

Możesz nauczyć się jak malować i postarzać oraz dekorować nie tylko meble, ale i małe przedmioty jak świeczniki czy wazony. Nauczysz się nie tylko jak bielić i postarzać szafki czy stoły, ale także jak robić ciekawe efekty na różnych przedmiotach użytkowych, np. efekt zardzewiałego żelaza na plastikowej donicy, czy efekt spękanej porcelany na starej butli. Poniżej i powyżej zdjęcia ze Szkoły Shabby Chic - Stary Szyk!

szafka wisząca ozdobiona w stylu szaby

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kompleksowego szkolenia metodą warsztatową, z naciskiem na praktyczną wiedzę pod nazwą

"SZKOŁA SHABBY CHIC - STARY SZYK™".

Całościowe szkolenie trwa 112 godzin, czyli 6 weekendów (sob-niedz) po dwa dni (1 weekend w miesiącu).

Jeżeli nie jesteś pewny, czy Ci się spodoba możesz zapisać się na jeden z kilku warsztatów trwających 1 dzień (w godz. 11.00-17.30)

Szkoła Shabby Chic- Stary Szyk™– Malowanie i Postarzanie Dekoracyjne Mebli i Przedmiotów” 112 godzin lekcyjnych:  właśnie trwa nabór na zajęcia w terminach 2015/2016 26-27.09, 10-11.10, 28-29.11, 19-20.12, 9-10.01, 6-7.02, 12-13.03


Zgłoszenia tel. 508 26 26 32

vintage style - styl prowansalski

Dla osób, które chciałyby nauczyć się KOMPLEKSOWO różnych technik postarzania i dekorowania  mebli (czyli dużych powierzchni) oraz malowania różnych efektów na różnych przedmiotach użytkowych zapraszam na warsztaty pt.:
Kursy są tak skonstruowane, aby w najkrótszym czasie nauczyć się jak najwięcej technik, dlatego na kursach ozdabiamy tzw. małe formy meblowe. Techniki stosowane na nich są tak opracowane, aby można było je zastosować do dużych przedmiotów jak szafy, stoły czy szafki.
Ponadto na kursie uczymy się malowania imitacji i zastosowania różnych efektów, które możemy zastosować także na małych przedmiotach użytkowych jak np. donice czy wazony.
Lustro wykonane na warsztatach meblowych


Warsztaty składają się z 12 zajęć ujętych w 6 spotkań po dwa dni weekendowe (sobota-niedziela),  czyli całość 112 godz.

Uwaga, istnieje możliwość zorganizowania przyspieszonego kursu trwającego 2x po 6 dni , ale muszą zgłosić się na niego min. 2 osoby.

Całość szkolenia, czyli przy zapłacie za oba etapy to inwestycja 4000 zł.(brutto).
(W przeliczeniu na godzinę, jest to 35,7 zł  wraz z materiałami i narzędziami do pracy. Ponadto gotowe przedmioty stają się własnością uczestników kursu)
Jeżeli płaci się za każdy weekend osobno, to koszt każdego weekendu to 734 zł brutto.- Za całość wychodzi wtedy 4404 zł.
godziny zajęć: 11-18.00



Jednorazowa grupa osób uczęszczających na zajęcia to min. 2 max 6.

REZERWACJA MIEJSCA

Zgłoszenia do szkoły można składać telefonicznie: tel. 508 26 26 32 lub przez e-mail: asket@tlen.pl. Warunkiem wpisania na listę chętnych oraz rezerwacji miejsca jest wpłata minimum 400 zł. Pozostałą resztę wpłaca się podczas pierwszego dnia zajęć, lub jak w trybie weekendowym wybierając opcję w ratach. (Oczywiście można wpłacić więcej lub całość bezpośrednio na konto). Nr konta jest poniżej:
W tytule proszę wpisać: Szkoła Shabby Chic.

mbank, nr konta:
13 1140 2004 0000 3402 4348 8072
Adres do konta: Octava, ul. Puławska 103/5, 02-595 Warszawa


Godziny zajęć: sobota i niedziela. 11.00 -18.00.

1.koszt zajęć zawierający wszystkie materiały, narzędzia i preparaty wykorzystane w trakcie zajęć. Wszystkie prace wykonane w Szkole stanowią własność ucznia.
2.koszt egzaminu i dyplomu.
3.koszt gorących napojów oraz słodki poczęstunek
W szkole shabby chic- stary szyk!

Tematyka kursu "Szkoła Shabby Chic- Stary Szyk"(nie w kolejności zajęć)

  • Różne sposoby bielenia mebli i przedmiotów
  • Shabby chic i wielokolorowe przecierki
  • Malowanie efektu drewna
  • Efekt starej brzozy
  • Techniki pracy z szablonami
  • Praca z farbami kredowymi
  • Postarzanie proszkowe
  • Praca z solami patynującymi
  • Praca z odlewami gipsowymi
  • Praca z woskami - wykańczanie, bielenie, postarzanie
  • Efekt reliefów płaskich, wklęsłych, ręcznie malowanych
  • Malowanie efektu marmuru
  • Różne efekty metalu, postarzanie metalu
  • Efekt krakelury (rustykalne spękania) z wielokolorowym laserunkiem
  • Wielokrotny shabby chic
  • Różne techniki złoceń z postarzaniem
  • Różne techniki transferów
  • Techniki malarskie wcierania, rozcierania
  • Decoupage na meblach
  • Efekt kamienia
  • Efekt brązu
  • Efekt szylkretu
  • Efekt spękanej porcelany
  • Efekt reliefu z masy perłowej
  • Efekt mokrego szkła i efekt szronu
  • Efekt zaśniedziałej miedzi
  • Efekt zardzewiałego żelaza

Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości zadzwoń. 508 26 26 32
-----------------------------------------------

Taca ze szkoły Shabby chic - stary szyk!



13:09, magicznaoctava , Szkoła Shabby Chic
Link
| < Grudzień 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Zapisz się do Szkoły Shabby Chic


napisz do mnie

Uwaga sklepy! Tu jest miejsce na Twoją reklamę!



Większość zdjęć tu wklejana nie jest mojego autorstwa, dlatego jeżeli jesteś osobą, która nie wyraża zgody na publikację swoich zdjęć na tym blogu, masz prawo żądać, abym je skasowała /lub zamiast usunięcia wstawiła linka promującego Twoją stronę/, co niezwłocznie uczynię. W tym celu proszę o kontakt via e-mail: shabby_chic@gazeta.pl.

Proszę jednak zważyć na fakt, że wstawiając nie moje zdjęcia nie jest moim zamiarem skrzywdzenie kogokolwiek, a jedynie chęć inspiracji, zachwytu nad pięknem wnętrz i zdjęć.


Przyłącz się na PINTEREST