czwartek, 20 września 2018

prawdziwy decoupage

Zapraszamy do pierwszej w Polsce Szkoły Decoupage™ na poziomie MASTERCLASS, stosującej profesjonalny i klasyczny decoupage. Jeżeli chcesz wykonywać naprawdę niepowtarzalne dekoracje i perfekcyjnie nauczyć się znanego od XIII wieku prawdziwego kolażu i decoupage kompletnie od A do Z, myślisz o profesjonalnym dekorowaniu przedmiotów, to jest to informacja dla Ciebie.
Uwaga! Nie trzeba w ogóle znać się na technice decoupage, aby rozpocząć naukę w Szkole. Możesz zacząć od zaraz!

szkola decoupage

 

Są dwa tryby zaliczenia każdego etapu: stacjonarny oraz roczny - weekendowy. Program obu kursów jest taki sam, należy wybrać, który mi bardziej odpowiada i można się przepisać w trakcie na drugi tryb.
1. Na tryb stacjonarny: w skład jednego etapu wchodzą dwa sześciodniowe zjazdy.
2. Na tryb weekendowy: w skład jednego etapu wchodzi 6 dwudniowych - sobotnio-niedzielnych zjazdów, nie ma przerwy kilkumiesięcznej pomiędzy etapami, a uczniowie w trakcie zjazdów prezentują swoje prace domowe wcześniej zadane.

W skład całego szkolenia "Szkoły Decoupage" wchodzi minimum 220 godzin lekcyjnych podzielonych na dwa etapy po 110 godzin lekcyjnych.
prace uczniów z jednego etapu szkoly decoupage
I Etap - Wstęp do Techniki Decoupage (55 godz.lek.), Techniki Zawansowane Decoupage (55 godz.lek.) razem 110 godz. lek.
II Etap - Techniki Mieszane, (55 godz.lek.), Collage i Inspiracje (55 godz.lek.) razem 110 godz.lek.
_____________________________________________
INWESTYCJA:
Za jeden etap: wpłata od razu za całość zjazdy stacjonarny i weekendowy: 3400 zł

3600 zł - wpłata za każdy zjazd z osobna: czyli:
a. Tryb Stacjonarny: 2x1800zł
b. Tryb Weekendowy: 2x1800zł

Tryb weekendowy ma możliwość każdej wpłaty za weekend: 630 zł

(Tryb Indywidualny MASTERCLASS :każdy ETAP110godz. - 5000zł )

Wpłata zadatku: 800 zł

Podliczając jest to: 33 zł za godz. wraz z materiałami i narzędziami do pracy. Gotowe przedmioty stają się własnością uczestników kursu, a przez cały kurs wykonujemy około 45 różnych przedmiotów.
Zanim powiesz, że to drogo, pomyśl ile kosztują np. korepetycje z matematyki, czy angielskiego w przypadku, gdy nauczyciel potrzebuje do pracy tylko zeszytu i długopisu.

W przypadku problemów z przerobieniem danego ćwiczenia, każdy absolwent Szkoły Decoupage po ukończeniu odpowiedniego etapu Szkoły ma prawo powtórzyć kurs/warsztat z przerobionego już zakresu, jedynie cenie kosztów 130 zł

Każdy uczeń Szkoły Decoupage, w trakcie roku szkolnego ma prawo do darmowego 1 Masterclass (trwającego do 3 godzin) raz w miesiącu.
_____________________________________________
W skład kwoty wchodzi:

1.koszt zajęć zawierający wszystkie przedmioty, materiały, narzędzia i preparaty wykorzystane w trakcie zajęć. Wszystkie prace wykonane w Szkole stanowią własność ucznia.
2.koszt materiałów instruktażowych (skrypt)
3.koszt egzaminu i dyplomu.
4.koszt gorących napojów oraz słodki poczęstunek
5.koszt jednego 3 godzinnego Masterclass raz w miesiącu.

W skład ceny nie wchodzi koszt dojazdu oraz noclegów.
Dla osób spoza Warszawy na prośbę podaję namiary na niedrogi hotel umiejscowiony niedaleko miejsca zajęć- www.zajazdross.pl
_____________________________________________

pracownia decoupage

TERMINARZ
"Szkoła Decoupage™" TERMIN stacjonarny 24 dniowy
WARIANT 1

TERMIN stacjonarny I ETAP - 110 godz lek: 2xpo6dni:
1Zjazd:25.10-30.10.18
2Zjazd:29.11-04.12.18

TERMIN stacjonarny II ETAP końcowy - 110 godz lek: 2xpo6dni:
3Zjazd:19.01-24.01.19
4Zjazd:29.03-03.04.19


ROCZNA Szkoła Decoupage™ TERMIN weekendowy 12 dniowy
WARIANT 2
TERMIN weekendowy I ETAP 110 godz lek.: 6xpo2dni:
Zjazd I 06-07.10.18,
Zjazd II 27-28.10.18,
Zjazd III 03-04.11.18,
Zjazd IV 01-02.12.18,
Zjazd V 12-13.01.19,
Zjazd VI 09-10.02.19

TERMIN weekendowy II ETAP końcowy 110 godz lek.: 6xpo2dni:
Zjazd VII 09-10.03.19,
Zjazd VIII 13-14.04.19,
Zjazd IX 11-12.05.19,
Zjazd X 08-09.06.19,
Zjazd XI 06-07.07.19,(lub wrzesień 2019)
Zjazd XII 24-25.08.19(lub październik 2019)

Jeżeli masz pracę nieregularną, to do Szkoły Decoupage można także zgłosić się w trybie indywidualnym. Ustalimy wtedy twój indywidualny tryb uczęszczania na zajęcia do pracowni.

Na zajęcia można się zapisać najlepiej tel. 508 26 26 32 lub mailem pracownia@pasjadecoupage.pl

kursy decoupage
_____________________________________________
REZERWACJA MIEJSCA

Zgłoszenia na każdy etap szkoły można składać telefonicznie: tel. 508 26 26 32. Warunkiem wpisania na listę chętnych oraz rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku 800 zł. Pozostałą resztę wpłaca się podczas pierwszego dnia zajęć, lub jak w trybie weekendowym wybierając opcję w ratach. (Oczywiście można wpłacić więcej lub całość bezpośrednio na konto)
_____________________________________________

Wiele szczegółów znajduje się na stronie: http://pasjadecoupage.pl/index.php?gallery=images/_SZKOLA_DECOUPAGE

Masz pytania - zadzwoń: 508 26 26 32






wtorek, 11 września 2018
Zajmujesz się dekoracją wnętrz, odnawianiem mebli, prowadzisz warsztat stolarski albo samodzielnie chcesz zająć się niepowtarzalną dekoracją swojego domu/mieszkania w ekskluzywnym stylu vintage/shabby chic/cotttage/ la brocante/la provence/- może Cię to zainteresować.
Szkoła Shabby Chic™– Malowanie i Postarzanie Dekoracyjne oraz Stylizacja Mebli i Przedmiotów”
postarzanie malowanie mebli 
"Szkoła Shabby Chic™" jest dla osób, które chciałyby nauczyć się KOMPLEKSOWO różnych technik postarzania i dekorowania  mebli (czyli dużych powierzchni) oraz malowania różnych efektów na różnych przedmiotach użytkowych. 
Możesz nauczyć się jak bielić i postarzać oraz dekorować nie tylko meble, ale i jak wykonać imitację z efektem kamienia, czy efektem marmuru na świecznikach , czy imitację metalu na paterze, efekt starych wżerów metalowych i imitacji masy perłowej. Nauczysz się aż 3 technik transferowania papieru, ale także jak zrobić efekt zardzewiałego żelaza na plastikowej donicy, czy efekt spękanej porcelany na butli. Trwające aż 12 dni zajęcia mają mnóstwo praktycznej wiedzy, bowiem zajęcia są prowadzone techniką warsztatową, zatem każdy z uczestników samodzielnie wykonuje dekorację zgodnie ze wskazówkami trenera. Poniżej i powyżej zdjęcia ze Szkoły Shabby Chic - Stary Szyk!
Szkoła Shabby Chic
UWAGA NOWE TERMINY na jesień 2018 - Dwa Tryby Nauczania - sprawdź poniżej!
Wszystkie kursy z zakresu SZKOŁY SHABBY CHIC™ nie wymagają
znajomości jakiegokolwiek kursu decoupage. Wtedy każdy, nawet osoba z ulicy może zapisać się na taki warsztat.

Jak malować farbami kredowymi



Uwaga! Nie trzeba znać się na technikach postarzania mebli, aby rozpocząć naukę w Szkole Shabby Chic. Nie jest to kurs renowacji mebli, a kurs artystycznego ich malowania, dekorowania i postarzania. Dodatkowo zaletą kursu jest nauka malowania różnych imitacji powierzchni, jak imitajca drewna, marmuru czy metalu.

 
malowanie mebli farby kredowe

Ogłaszamy nabór do całościowego Kursu Stylizacji, Malowania i Postarzania Mebli i Przedmiotów "SZKOŁA SHABBY CHIC™" z certyfikatem 110 godzin lek.

Warsztaty składają się z 12 jednodniowych zajęć ujętych w bloki - zjazdy

TERMIN stacjonarny Tryb 3 zjazdy po 4 dni:
Zjazd I  - 21-24.09.2018
Zjazd II  -12-15.10.2018
Zjazd III -16-19.11.2018
TERMIN weekendowy, 6 zjazdów po dwa dni weekendowe:
Zjazd I -22-23.09.2018
Zjazd II -13-14.10.2018
Zjazd III -17-18.11.2018
Zjazd IV-15-16.12.2018
Zjazd V -05-06.01.2019
Zjazd VI -02-06.02.2019
Jeżeli któryś z terminów ci nie odpowiada, możesz do nas dołączyć w październiku, a zajęcia wcześniejsze, np. z września odbędziesz w późniejszym czasie z inną grupą.




INWESTYCJA, czyli ile to kosztuje:

Całość szkolenia, czyli przy zapłacie za całość to

Inwestycja Brutto 4500 zł za całość kursu
Absolwenci 4 Etapów Szkoły Decoupage - 4000 zł
Absolwenci 2 Etapów Szkoły Decoupage - 4200 zł

(obowiązkowy zadatek do wpisania na listę chętnych 1500 zł
w trybie weekendowym można wpłacać po 780 zł za weekend, natomiast reszta zadatku zostanie odjęta przy ostatniej racie )

jak zrobić shabby chic

Zgłoszenia tel. 508 26 26 32
 

(W przeliczeniu na godzinę,  jest to 40zł  wraz z wszystkimi przedmiotami do dekoracji, materiałami, preparatami  i narzędziami do pracy. Ponadto gotowe przedmioty stają się własnością uczestników kursu. Do zajęć są wliczane także gorące napoje oraz słodki poczęstunek. )

Godziny Zajęć: 10.00-17.00 (chyba, że grupa ustali inaczej)


Nauka jest ekskluzywna, grupy są nieliczne:
Jednorazowa grupa osób uczęszczających na zajęcia
to min. 2 max 6

REZERWACJA MIEJSCA

Zgłoszenia do szkoły można składać telefonicznie: tel. 508 26 26 32 Warunkiem wpisania na listę chętnych oraz rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku 1500 zł na konto. Pozostałą resztę wpłaca się podczas pierwszego dnia zajęć, lub jak w trybie weekendowym wybierając opcję w ratach. (Oczywiście można wpłacić więcej lub całość bezpośrednio na konto).
Nr konta jest poniżej: W tytule proszę wpisać: Szkoła Shabby Chic.
80 1140 2004 0000 3702 3886 1080
Adres do konta: Art Szkoła Asket
ul. Leśny Zakątek 4. 05-126 Stanisławów Pierwszy
Nieporęt

 

W skład ceny nie wchodzi koszt dojazdu oraz noclegów. Dla osób spoza Warszawy na prośbę podaję namiary na niedrogi hotel umiejscowiony niedaleko miejsca zajęć: www.zajazdross.pl


Tematyka kursu "Szkoła Shabby Chic"(nie w kolejności zajęć)
Różne sposoby bielenia mebli i przedmiotów
    Shabby chic i wielokolorowe przecierki
    Malowanie różnych efektów drewna na niedrewnianej powierzchni
    Efekt starej brzozy
    Techniki pracy z szablonami
    Praca z farbami kredowymi i konkretne techniki ich zastosowania
    Postarzania proszkowe, cukrowe
    Praca z solami patynującymi
    Praca z odlewami gipsowymi
    Praca z woskami - wykańczanie, bielenie, postarzanie
    Efekt reliefów płaskich, wklęsłych, ręcznie malowanych
    Malowanie efektu marmuru
    Różne efekty metalu, postarzanie metalu
    Efekt krakelury (rustykalne spękania) z wielokolorowym laserunkiem
    Wielokrotny shabby chic, techniki wżerów
    Techniki postarzania przy pomocy farb, patyn,wosków, antycznego gruntu
    Różne techniki złoceń z postarzaniem
    Różne techniki transferów (3 rodzaje)
    Techniki malarskie wcierania, rozcierania, rozcieńczania
    Techniki łączenia bejc z farbami
    Techniki cieniowania bejcami
    Decoupage na meblach
    Efekty kamienia
    Efekt brązu
       Efekt spękanej porcelany
       Efekt mokrego szkła i efekt szronu
    Efekt zaśniedziałej miedzi
    Efekt zardzewiałego żelaza

komoda
Z uwagi na nieuczciwe kopiowanie moich programów i materiałów szkoleniowych, szczegółowy program zajęć, rozpisany na poszczególne dni zostanie przekazany dopiero po uiszczeniu zadatku. Z tych także powodów na na zajęciach każdy z uczniów ma prawo do wykonywania pisemnych notatek z instruktaży trenera, aby dokumentować postępy swojej pracy (nie ma papierowych materiałów instruktażowych)


Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości zadzwoń.tel:  508 26 26 32
-----------------------------------------------

Kursy są tak skonstruowane, aby w najkrótszym czasie nauczyć się jak najwięcej technik, dlatego na kursach ozdabiamy tzw. małe formy meblowe i nieduże przedmioty. Techniki stosowane na nich są tak opracowane, aby można było je zastosować do dużych przedmiotów jak szafy, stoły czy szafki.
Ponadto na kursie uczymy się malowania imitacji i zastosowania różnych efektów, które możemy zastosować także na małych przedmiotach użytkowych jak np. donice czy wazony.


W szkole shabby chic- stary szyk!


Można się zapisać także na pojedyncze jednodniowe zajęcia w cenie 360 zł. Tutaj jest terminarz: http://pasjadecoupage.pl/index.php?gallery=images/_TERMINARZ,



-----------------------------------------------
Zajęcia odbywają się w pracowni Art Szkoła Asket
ul. Leśny Zakątek 4
05-126 Stanisławów PIerwszy
Warszawa - Nieporęt
2,5 km od granicy Warszawy w kierunku Białołęka

w szkole szabi szyk



REZERWACJA MIEJSCA

Zgłoszenia do szkoły można składać telefonicznie: tel. 508 26 26 32

-----------------------------------------------

Prace ze szkoły Shabby chic







| < Wrzesień 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Zapisz się do Szkoły Shabby Chic


napisz do mnie

Uwaga sklepy! Tu jest miejsce na Twoją reklamę!



Większość zdjęć tu wklejana nie jest mojego autorstwa, dlatego jeżeli jesteś osobą, która nie wyraża zgody na publikację swoich zdjęć na tym blogu, masz prawo żądać, abym je skasowała /lub zamiast usunięcia wstawiła linka promującego Twoją stronę/, co niezwłocznie uczynię. W tym celu proszę o kontakt via e-mail: shabby_chic@gazeta.pl.

Proszę jednak zważyć na fakt, że wstawiając nie moje zdjęcia nie jest moim zamiarem skrzywdzenie kogokolwiek, a jedynie chęć inspiracji, zachwytu nad pięknem wnętrz i zdjęć.


Przyłącz się na PINTEREST