Blog > Komentarze do wpisu

Komody vintage wprowadzające wiosnę: drzewa i ptaki

Cóż dzisiejszy dzień w Nieporęcie nie nastraja wiosennie. Wprawdzie drzewa i krzewy już puszczają pąki, jednak zawieja i deszcz nie zaprasza do wiosennych porządków. Pomyślałam zatem o temacie wiosennych mebli. Czy mogą przywoływać wiosnę?

Zagłębiając się w gąszcz internetu i szukając różnych inspiracji natrafiłam na piękne komody w stylu vintage, z ręcznie malowanymi gałązkami i ptaszkami.

ręcznie malowana komoda w ptaszki

Właściwie to nie jestem pewna, czy niektóre z nich to są po prostu kolaże decoupage z domalowanymi gałązkami, ale i tak są piękne.

szafka w ptaszki decoupage ręcznie malowanevintage  ręcznie malowane meble

vintage shabby chic komódka decoupage

szafka w ptaszki decoupage ręcznie malowane

ptaki na gałęziach szafka  ręcznie malowaneTego rodzaju komody bardzo pasują do wnętrz w stylu shabby chic, jednak nie można przesadzić z dekoracją wszystkich mebli w domu.  

ptaki na gałęziach szafka  ręcznie malowaneTrzeba założyć, że taki dekoracyjny mebel będzie stał samodzielnie i ozdabiał część holu, sypialni czy pokoju gościnnego. W przeciwnym wypadku możemy stworzyć wrażenie muzealnego pałacu, a nie przecież o to chodzi.

Poniżej piękna komoda z ptakami na tle gładkiej ściany, fajnie wygląda, ale dywan jak dla mnie jest już za bardzo wzorzysty.

ptaki na gałęziach szafka  ręcznie malowaneręcznie malowana komoda w stylu vintageTa komoda poniżej z czernią to mój nr 1 z tego zestawu, bardzo lubię kolory niebieskie we wnętrzu.sztuka malowania mebli

Ta komoda poniżej co prawda nie ma ptaszków, ale jest ważka i gniazdko z lazurowymi jajkami. Piękna kolorystyka do wnętrza shabby chic. Kolorowe kwiaty rozświetlą i urozmaicą wnętrze wokół tej komodysztuka malowania mebli komoda z gniazkiem i jajkamistylizacja mebli  - komdy ręcznie malowane

Tak się rozmarzyłam, że zapragnęłam mieć taką komodę u siebie w domu... kto wie. Mam do pomalowania dużą skrzynię na buty, może ozdobię ją takimi oto wzorami. I jeszcze ostatnia pięKna inspiracja...:ręcznie malowane meble - ozdoba wnętrza vintage

To były inspiracje kolorowych wzorów na komodach, w następnym poście pokażę Wam komody z jednokolorowymi wzorami. Sama nie wiem, które piękniejsze...

komoda,shabby chic, meble shabby chic, vintage, ręcznie malowane,czwartek, 06 kwietnia 2017, magicznaoctava
TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:

Zapisz się do Szkoły Shabby Chic


napisz do mnie

Uwaga sklepy! Tu jest miejsce na Twoją reklamę!Większość zdjęć tu wklejana nie jest mojego autorstwa, dlatego jeżeli jesteś osobą, która nie wyraża zgody na publikację swoich zdjęć na tym blogu, masz prawo żądać, abym je skasowała /lub zamiast usunięcia wstawiła linka promującego Twoją stronę/, co niezwłocznie uczynię. W tym celu proszę o kontakt via e-mail: shabby_chic@gazeta.pl.

Proszę jednak zważyć na fakt, że wstawiając nie moje zdjęcia nie jest moim zamiarem skrzywdzenie kogokolwiek, a jedynie chęć inspiracji, zachwytu nad pięknem wnętrz i zdjęć.


Przyłącz się na PINTEREST